Titles you rated
Summer StrikeRated ★ 4.5- ToGetHerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5