Titles you rated
Insidious: The Last KeyRated ★ 0.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0