Movies
Ratings
1338
RoundersRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0