Titles you rated
Old Miss DiaryRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 4.0
Can We Love?Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 2.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0