Movies
Ratings
138
A Taxi DriverRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0