Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dead SexyRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Back in ActionRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.0