Series
Ratings
15
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0