Series
Ratings
84
TriggerRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5