Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 2.0
PietaRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 3.0