Series
Ratings
115
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 0.5
JejoongwonRated ★ 3.5
Make a Woman CryRated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
God of WarRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5