Titles you rated
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5- SawRated ★ 5.0
GlassRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0