Titles you rated
The TowerRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Nine LivesRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0