Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5