Titles you rated
The CommuterRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Runaway JuryRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Agatha and the Truth of MurderRated ★ 1.5
Second ActRated ★ 2.5
ReplicasRated ★ 0.5
Nancy Drew and the Hidden StaircaseRated ★ 2.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 2.5