Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
John QRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The TreeRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0