Movies
Ratings
192
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0