Titles you rated
VictoriaRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 1.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 6Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 1.5