Movies
Ratings
225
BlindRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0