Movies
Ratings
1103
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Natural CityRated ★ 3.0
UndergroundRated ★ 4.0
RangoRated ★ 1.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
ChampRated ★ 1.0
South BoundRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
FargoRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0