Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.5
The Break-UpRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0