Titles you rated
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.5
Juror 8Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
PKRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 2.5