Titles you rated
 The ResidenceRated ★ 4.0 The ResidenceRated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 3.5 The Good PlaceRated ★ 3.5
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 Better Late Than SingleRated ★ 4.5 Better Late Than SingleRated ★ 4.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 VigilanteRated ★ 3.0 VigilanteRated ★ 3.0
 The Bear Season 2Rated ★ 4.5 The Bear Season 2Rated ★ 4.5
 Poker FaceRated ★ 4.0 Poker FaceRated ★ 4.0
 The Bear Season 1Rated ★ 4.0 The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Noodle House GirlRated ★ 3.5
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
 BloodhoundsRated ★ 3.0 BloodhoundsRated ★ 3.0
 BargainRated ★ 3.5 BargainRated ★ 3.5
 Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0 Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
 MindhunterRated ★ 4.0 MindhunterRated ★ 4.0
 Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0 Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
 One Punch ManRated ★ 3.5 One Punch ManRated ★ 3.5