Titles you rated
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0