Series
Ratings
436
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Love, Take TwoRated ★ 4.5- 더 시즌즈Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Dear HongrangRated ★ 3.5
Haunted PalaceRated ★ 2.0
WongyeongRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 2.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 5.0