Titles you rated
OOO, Den-O, All Riders: Let's Go Kamen RidersRated ★ 4.0
Saraba Kamen Rider Den-O: Final CountdownRated ★ 3.0
Tokumei Sentai Go-Busters the Movie: Protect the Tokyo Enetower!Rated ★ 2.0
Kamen Rider × Kamen Rider Wizard & Fourze: Movie War UltimatumRated ★ 3.0
Kamen Rider Kabuto: God Speed LoveRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 2.0
Griff the InvisibleRated ★ 3.0
Gokaiger Goseiger Super Sentai 199 Hero Great BattleRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0