Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5