Series
Ratings
175
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Alias GraceRated ★ 3.0
The Empress Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5- We Got Married Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 3.0
Reflection of YouRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0