Movies
Ratings
110
GladiatorRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0