Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0