Titles you rated
PastaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5