Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
HereticRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0