Titles you rated
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5