Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0