Movies
Ratings
392
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
CHiPSRated ★ 3.0
Coffee & KareemRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Couples RetreatRated ★ 2.5