Titles you rated
UnnaturalRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Dr. RintarōRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0