Movies
Ratings
40
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
BoyhoodRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.5