Movies
Ratings
572
The World of LoveRated ★ 4.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Army of DarknessRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- My Daddy is an AlienRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 5.0