Movies
Ratings
222
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.5
Ma MaRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 4.0- BlackRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 4.5
Tokyo FamilyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 1.0