Movies
Ratings
23
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0