Movies
Ratings
204
TangledRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
My Pretend GirlfriendRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5- Tayo the Little Bus Movie: Mission AceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0