Series
Ratings
26
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 2.5