Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
FargoRated ★ 5.0
The CuredRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5