Series
Ratings
126
Little WomenRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0