Movies
Ratings
484
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
A Cure for WellnessRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Time CutRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Resident Evil: Welcome to Raccoon CityRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 2.0
ZiamRated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 1.5