Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0