Movies
Ratings
744
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0