Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
TrespassersRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 5.0
Agatha All AlongRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
New Life BeginsRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
What If...? Season 2Rated ★ 5.0
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 5.0- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 5.0