Movies
Ratings
321
The WailingRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5