Movies
Ratings
368
The Imitation GameRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Barry LyndonRated ★ 5.0
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Throne of BloodRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0