Series
Ratings
145
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
ShijukaraRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 2.0
Please Love The Useless MeRated ★ 2.0
Asuka High School March!Rated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 2.5
SwitchedRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 2.5
- ANIMALSRated ★ 2.0
VictoriousRated ★ 4.5